• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ 
پیام رئیس پژوهشكده مركبات و میوه‌ های نیمه‌ گرمسیری به مناسبت فرارسیدن سال نو

پیام رئیس پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری به مناسبت فرارسیدن سال نو

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری، دکتر مرتضی گل‌محمدی رئیس پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری به مناسبت فرا رسیدن سال نو پیامی را صادر کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الأبصار یا مدبر الليل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

امسال هم چون سال های دیگر بهار با تمام زیبایی هایش عزمش را جزم کرده تا بیاید و مهمان خانه های ما شود. بهار می آید تا دل های مان را بهاری کند، به قلبهایمان آرامش ببخشد و نوید شادابی و سرزندگی دهد.

نوروز 1399 در حالي می آید كه کام همه مردم دنیا و مردم شریف ایران از شیوع بیماری ویروسی کرونا تلخ است. متاسفانه در آستانه سال نو این بیماری باعث شده تا تعدادی از هموطنان عزیز ما به علت ابتلا به این ویروس در بستر بیماری باشند و تعدادی هم جانشان را از دست بدهند. اینجانب با توسل به خاندان پاک پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله، شفای عاجل همه بیماران را از درگاه خداوند متعال خواستارم و با ابراز همدردی با تمام کسانی که عزیزانشان را در این در این روزها از دست داده اند، از درگاه خداوند منان برای درگذشتگان علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم. همچنین پزشکان، پرستاران، نیروهای نظامی، انتظامی و امدادی و فعالان حوزه بهداشت بطور شبانه روز، جهت کنترل و شکست این بیماری در شرایط خیلی سخت در حال انجام وظیفه و کمک به مردم هستند. ضمن عرض خداقوت، از درگاه حضرت احدیت توفیق، سلامتی و موفقیت را برای این عزیزان مسئلت دارم.

لازم است در آستانه سال جديد و پیرو شیوع ویروس کرونا توصیه های بهداشتی را جدی گرفته و نسبت به رعایت بهداشت فردی توجه بیشتری داشته باشیم. همچنین به همه مردم و همکارانم در پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری توصیه می کنم در روزهای تعطیلات نوروزی برای مهار و شکست زنجیره سرایت بیماری کرونا از سفرهای درون و برون شهری خوداری کرده و در خانه بمانیم.

در پایان اینجانب بر خود لازم می‌دانم ضمن سپاس از نعمت‏ های بیکران خداوند متعال، پیشاپیش نوروز 1399 را تبریک گفته و از زحمات ارزشمند همه همکارانم در پژوهشکده مرکبات و میوه‌ های نیمه‌ گرمسیری و ایستگاه های تابعه در سالی که گذشت قدردانی نموده و از خداوند منان، سالی سرشار از تندرستی، بهروزی و موفقیت و ایامی نیک و پربار را برای همه همکاران عزیز و خانواده محترم آنان در سال جدید، در ظل عنایات حضرت حق تعالی و در سایه حجت بر حق حضرت صاحب الامر مسئلت می‌نمایم. جا دارد یاد کنیم از همکاران خوب و صدیق که به دیار باقی سفر کرده اند از خداوند متعال برای آنان رحمت و آمرزش و برای خانواده محترمشان صبر و بردباری مسئلت می نمایم. امیدوارم سال 1399 با انسجام کاری بیشتر و همدلی و همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت برای کشور عزیزمان ایران و سرشار از موفقیت و بهروزی برای همگان باشد.       

مرتضی گل محمدی

رئیس پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری

منبع خبر
روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0